نیاز فوری به کارت ویزیت داری ؟

نگران نباش مرکز فوریتهای چاپ انلاین 24 در خدمت شماست شما می توانید کلیه امور طراحی تا چاپ خود را در تعداد دلخواه با کمترین هزینه از ما بخواهید .

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سیستم طراحی چاپ آنلاین طرح دلخواه خود را طراحی کنید .

تحویل فوری

تحویل فوری در کمترین زمان ممکن را با ما تجربه کنید

کمتر هزینه کنید

با استفاده از خدمات چاپ آنلاین 24 در هزینه خود صرفه جویی کنید.

کیفیت درجه یک

کیفیت درجه یک محصولات چاپ و طراحی از ما بخواهید

وقتشه که از خدمات آنلاین لذت ببرید

با یکبار تجربه استفاده از خدمات آنلاین ما لذت طراحی و چاپ انلاین را تجربه کنید

مشتریان کارت ویزیت
73%
مشتریان کاتالوگ
95%
مشتریان چاپ عکس دیجتال +شاسی
61%
طراحی پاکت نامه
82%

دریافت تعرفه خدمات

برای دریافت تعرفه خدمات ما کلیک کنید

خدمات ما

برای دریافت تعرفه خدمات ما کلیک کنید

کارت ویزیت دیجیتال / افست

طراحی و چاپ کارت ویزیت در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت

کاتالوگ دیجیتال /افست

داشتن یک کاتالوگ باکیفیت در جذب مشتری شما نقش به سزائی دارد

برشور دیجیتال /افست

بروشور یک روش مختصر برای معرفی کسب و کار شما میباشد.

ست اداری دیجیتال /افست

ارائه ست اداری با ارزانترین قیمت و بالا ترین کیفیت به تعداد دلخواه

چاپ فاکتور دیجیتال/افست

مرکز حرفه چاپ و طراحی فاکتور به تعداد دلخواه باکیفیت و طراحی اختصاصی

چاپ هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش های بالا بردن اعتبار شرکت در نگاه اول می باشد

چاپ برچسب دیجیتال /افست

تخصصی ترین مرکز طراحی و چاپ انواع برچسب با چسبندگی بسیار بالا

چاپ بر روی CD & DVD

مرکز حرفه ای چاپ CD &DVD در کمترین زمان ممکن

چاپ دیجیتال در تبریز

چاپ آنلاین 24 مرکز تخصصی چاپ دیجیتال در تبریز می باشد.منظور از چاپ دیجیتال این است که در این نوع چاپ که در تیراژهای پایین می باشد که توسط پرینترها و دستگاه های رومیزی و دیگر دستگاه های چاپ دیجیتال مانند پرینترهای لیزری و پرینترها در سایز های بزرگ و یا چاپگرهای جوهر افشان حرفه ای انجام می شود .چاپ دیجیتال نسبت به سایر روشهای چاپ از هزینه بیشتری برخوردار میباشد ولی به دلیل اینکه در چاپ دیجیتال هزینه برای تهیه پلیت های چاپ داده نمی شود از این رو می توان در کارهایی که تعداد تیراژ انها کم است از این نوع چاپ استفاده نمود و اینگونه چاپ دیجیتال (چاپ دیجیتال در تبریز )در تعداد تیراژ کم از نظر هزینه به صرفه تر است .

چاپ دیجیتال در تبریز

همچنین یکی از نکاتی که چاپ دیجیتال( چاپ دیجیتال در تبریز ) را مهم میکند این مسله است که چون تیراژ چاپ دیجیتال کم است و همچنین زمانی برای تهیه فیلم و زینگ سپری نمی شود این نوع چاپ نسبت به چاپ افست سریعتر بوده و مناسب برای کارهای فوری که نیازمند به چاپ سریع هستند می باشد.
در حال حاضر چاپ دیجیتال ( چاپ دیجیتال در تبریز ) با پیشرفت ماشین الات صنعت چاپ درحال پیشی گرفتن از چاپ افست می باشد .

در چاپ دیجیتال در تبریز مراحل کار به این صورت است که دستگاه چاپ دیجیتال به یک کامپیوتر متصل است وکلیه اطلاعات طرح ارسالی (عکس ، و متن ) از طریق کامپیوتر به دستگاه چاپ انتقال داده میشود و دستگاه چاپ طرح ارسالی را بر روی کاغذ مناسب چاپ می کند. از زمانی که چاپ دیجیتال (  چاپ دیجیتال در تبریز ) به روی کار امد می توان گفت مراحل قبل از چاپ یا همان لیتوگرافی حدف یا کمرنگتر شده و همچنین سرعت چاپ نیز بهبود بخشیده شده و سریعتر شده اند، همچین در چاپ دیجیتال از نظر میزان مواد مصرفی نیز صرفه جویی قابل توجهی انجام می شود یا به زبان ساده تر ضایعات کاغذ ورنگ در چاپ دیجیتال کمتر خواهد بود.

تاریخچه چاپ دیجیتال در ایران

به طور کلی می توان گفت جرقه های اولیه چاپ دیجیتال ( چاپ دیجیتال در تبریز ) در ایران از زمانی آغاز شد که کامپیوترها وارد ایران شد.با ورود پرینترها همزمان با ورود کامپیوترها چاپ دیجیتال در ایران اغاز شد . و همچینین پرینترهای لارج فرمت در اواخر سال 1380 بود که وارد ایران شد با ورود این دستگاه های لارج فرمت بود که گام مهمی در دیجیتالی شدن تبلیفات محیطی در ایران برداشته شد پس از ورود این  دستگاه ها بود که تبلیغات محیطی پیشرفت قابل توجهی کرد و در کمترین زمان ممکن تصاویری بزرگ با کیفیت فوق العاده امکان چاپ به  خود گرفت. دقیقا از همان زمان بود که تبلیغات محیطی شهر ها رنگ و بوی دیگری به خودشون گرفتند .

اگر بخواهیم یک مقایسه کوتاه بین زمان قبل از چاپ دیجتال و زمان بعد از چاپ دیجتال کنیم در زمان چاپ افست برای هرنمونه از طرح چاپی که داشیم مانند چاپ کارت ویزیت و یا چاپ کارت عروسی و … باید کلیه مراحل قبل از چاپ یعنی همان مراحل لیتوگرافی تهیه فیلم و زینگ را سپری که میکردیم که علاوه بر هزینه مالی زمان زیادی را میگرفت و در تعداد پایین اصلا به صرفه نبود اما با ورود چاپ دیجیتال بعد از طراحی می توان در همان لحظه طرح را چاپ کرد.

انواع روش های چاپ دیجتال:

چاپ دیجیتال به طور حتم پر طرفدارترین نوع چاپ میباشد برای این نوع چاپ روش های متفاوتی وجود دارد ولی می توان به طور کلی به دو دسته انان تقسم بندی کرد  که این دو دسته یکی از نظر نحوه کار و دیگری از نظر ابعاد می باشد .

  • روش نوری یا پرتویی چاپ دیجیتال :در این روش از کاغذهای حساس به نور استفاده میشود و طرح یا متن ممورد نظر از طریق تابش نورها چاپ میشود این روش دو مرحله دارد مرحله چاپ و دیگری مرحله ظهور میباشد .
  • روش الکتروفتوگرافی :دراین روش از جوهر های مایع و یا از پودرهای مخصوص(تونر) استفاده می شود .

دسته بندی چاپ دیجیتال از لحاظ ابعاد چاپ:

چاپ دیجیتال ( چاپ دیجیتال در تبریز ) درابعاد متوسط :

در این ابعاد که معمولا در برگه های سایز a3 و یا سایز های 48در 33 سانتی متر می باشد معمولا در این سایز چاپی می توان بادستگاهای تونری و یا جوهر افشان و یا نوری چاپ مورد نظر را انجام داد نمونه کاربردی از انوع ابعاد چاپ را می توان در چاپ دیجیتال کارت ویزیت ، چاپ بروشور،وچاپ دیجیتال کارت ویزیت ویا انواع بسته بندی با سایزهای کوچک ، چاپ دیجیتال لیبل و چاپ دیجتال عکس مشاهده نمود .

چاپ دیجیتال در ابعاد بزرگ :

در این ابعاد که معمولا در برگه های a3 و با عرض 150سانتی متر می باشد .روش چاپ در این نوع ابعاد هم به مانند چاپ در ابعاد متوسط با دستگاهای تونری و جوهر افشان و یا نوری قابل انجام می باشد .این نوع چاپ مناسب برای فضای داخلی که اصطلاحا indoor گفته می شود و تاعرض 150 سانتی مترمناسب می باشد .

چاپ دیجیتال در ابعاد عریض :

این نوع چاپ به دلیل مقاومت بالا در مقابل عوامل جوی بیشتر در فضای باز موزد استفاده قرار میگیرد .در این نوع چاپ ابعاد در سایز 150 در 500 سانتیمتر می باشد .

کاربردهای چاپ دیجیتال  :

چاپ اطلاعات متغیر :

ما بر خلاف چاپ افست در چاپ دیجیتال می توانیم اطلاعاتی که متغیر می باشد را بر روی طرح مورد نظر خود چاپ کنیم بگذارید با یک مثال کمی این موضوع را شفاف تر کنیم به طور مثال ما برای یک ارگان قرار است کارت پرسنلی چاپ کنیم در چاپ افست این مسله به این صورت قابل حل بود که در مرحله اول از یک طرح خاض فیلم و زینگ تهیه می شد و بعد از آن به تعداد انبوع از آن طرح خاص چاپ گرفته می شد ولی در این نوع چاپ یک مشکلی وجود داشت و ان هم این بود که به طور مثال شاید برای این کارت پرسنلی نیازمند بودیم که عکس کارمند بروی کارت نمایش داده شود ویا نام کارمند بر روی کارت درج شود … در چاپ افست باید یک مرحله دیگر بعد از چاپ انجام میشد که انهم چاپ ملخی بود که فقط برای درج نام کارمنئد قابل استفاده بود با به وجود امدن چاپ دیجتال این مشکل تاحد زیادی حل شد چون مراحل قبل چاپ وجود ندارد و میتاون در زمان چاپ متغیر های طرح را به یک پایگاه داد ه متصل نمود و فیلدهای متغیر بر روس کارت پرسنلی را به ترتیپ از این پایگاه داده خونده و بر روی کارت پرسنلی جاپ کند .

سفارشی سازی طرح مورد نظر  ( چاپ دیجیتال در تبریز ):

در چاپ دیجتال ما این امکان را داریم که طرح مورد نظر مشتری را کاملا شخصی سازی کنیم اگر با مثالی بخواهیم این مسله را بیشتر توضیح دهیم می توانیم بگوییم که فرض کنید مشتری بخواهد یک کتاب را با جلدی خاض و همچنین متن تقدیم اختصاصی به چاپ برساند این مسله در چاپ افست بسبار سخت واز طریق چاپ ملخی صورت میگرفت اما در چاپ دیجیتال این مورد به آسانی قابل اجرا میباشد .

اماده سازی کوتاه :

با توجه به اینکه کلیه مراحل قبل از چاپ همانندلیتوگرافی و … در چاپ دیجتال وجود ندارد اماده سازی طرح یعنی چاپ طرح مورد نظر زمان بسیار کوتاه تری نسبت به چاپ افست خواهد داشت .

استفاده و نگه داری آسان تر دستگاهای چاپ دیجیتال ( چاپ دیجیتال در تبریز ) :

برخلاف ماشین الات چاپ افست که برای نگه داری نیازمند نیروی متخصص و ماهر بودیم تا طرح مورد نظر مشتری را باکیفیت بالا ارائه دهیم در چاپ دیجیتال این امر تا حد زیاد کمرنگتر شده است در چاپ دیجیتال هیچ کدام از عملیات تنظیم رنگ و نور بر روی ماشین چاپ انجام نمی شود بلکه کلیه این اقدامات در مرحله قبل از چاپ و بروی رایانه انجام میگردد.

درباره چاپ دیجیتال در تبریز  (چاپ آنلاین 24)

تیم با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه چاپ دیجیتال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.کافی است برای مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.